Educație digitală pentru copiii și tinerii din centrele de plasament din județul Sibiu @ Colt Charity Bike Ride ~ 2024

Dată: 06 September 2024

Colt Charity Bike Ride este un evenimnet dedicat angajaților firmei Colt, care are loc anual pe un traseu diferit, între 2 birouri Colt.

Galantomi:

Donații:

Sumă:

Este o aventură care în acest an va duce participanții din Brussesls, Belgia în Dusseldorf, Germania. Patru zile, 450 km, 175 bicicliști, 45 de persoane în echipa de suport, cu scopul de a strânge fonduri pentru ONG-uri din fiecare țară Colt.

Este o oportunitate unică de a îmbina teambuildingul cu activitatea fizică și acțiunile de caritate.

În fiecare an, participanții strâng fonduri și ajută la schimbarea comunității spre bine.

Este, de asemenea, o aventură unică și din punct de vedere uman, care inspiră și leagă oamenii.

Vă invităm să ne fiți alături în susținerea proiectului de anul acesta, în zona educației și incluziunii digitale,  creat pentru copiii și tinerii din centrele de plasament din Sibiu.