Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament!

Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament! @ Chef Galantom ~ 2023

Ai o pasiune pentru gătit și vrei să o împărtășești cu cei care au nevoie de ajutor?
Poți face asta prin intermediul platformei Galantom!

Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament! @ Dăruiește expertiza sau talentul tau ~ 2023

Vă așteptăm să vă imbogățiți pasiunile și talentele adaugându-le o latură caritabilă pe Galantom.

Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament! @ Dăruiește ziua ta ~ 2023

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament! @ Chef Galantom ~ 2022

Poți face asta prin intermediul platformei Galantom!

Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament! @ Moș Crăciun Galantom ~ 2022

Galantom îți propune să îți donezi cadourile și să fii tu Moș Crăciun și Moș Nicolae pentru cei la care Moșul nu ajunge. Fă-ți pagină de Moș Galantom pe dar.galantom.ro!

Susține echilibrul emoțional al copiilor din centrele de plasament! @ Dăruiește ziua ta ~ 2021

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

Susține dezvoltarea personală a copiilor din centrele de plasament! @ Daruieste ziua ta ~ 2020

Susține dezvoltarea personală a copiilor din centrele de plasament! @ Colt Charity Bike Ride ~ 2019

Colt Charity Bike Ride este  evenimentul anual al Colt Technology Services, care reunește angajații din întreaga lume spre un țel comun: acela de a strange donații prin intermediul unei curse caritabile de biciclete, de-a lungul a patru zile, între două locații ale companiei.