Fii parte din poveste! Împlinește visurile de iarnă ale copiilor instituționalizați! @ Moș Crăciun Galantom ~ 2023

Galantom îți propune să îți donezi cadourile și să fii tu Moș Crăciun și Moș Nicolae pentru cei la care Moșul nu ajunge. Fă-ți pagină de Moș Galantom pe dar.galantom.ro!

Fii parte din poveste! Împlinește visurile de iarnă ale copiilor instituționalizați! @ Moș Crăciun Galantom ~ 2021

Galantom iți propune să fii tu Moș Craciun pentru cei la care Moșul nu ajunge, sau cei care au nevoie de ajutor.

Fii parte din poveste! Împlinește visurile de iarnă ale copiilor instituționalizați! @ Dar Galantom ~ 2022

Te invităm să îți faci o pagină de Galantom și să le spui familiei și prietenilor tăi că, în locul cadourilor pentru ocaziile, zilele sau aniversările speciale din viața ta, îți dorești să susțineți împreună o cauză socială. Fă-ți pagină pe dar.galantom.ro!

Fii parte din poveste! Împlinește visurile de iarnă ale copiilor instituționalizați! @ Mos Craciun Galantom ~ 2020

Fii parte din poveste! Împlinește visurile de iarnă ale copiilor instituționalizați! @ Mos Craciun Galantom ~ 2019

Fii parte din poveste! Împlinește visurile de iarnă ale copiilor instituționalizați! @ Mos Craciun Galantom ~ 2018

Galantom iți propune să fii tu Moș Craciun pentru cei la care Moșul nu ajunge, aceia cărora situația materială nu le permite nici măcar să se gândească la Moș Craciun.