Cel mai frumos cadou de ziua mea

Gabriela Achim Asociatia De Poveste

100% Complete
Donații

Anul acesta am ales să dăruiesc ziua mea de naștere în beneficiul copiilor din centrele de plasament din județul Sibiu.

De ce fac asta?
Pentru că eu am tot ce îmi doresc, pentru că știu cât de greu le este prietenilor să găseasca cadoul potrivit pentru mine și pentru că m-ați face foarte fericită dacă mă ajutați să aduc un strop de bucurie unor suflete nevinovate de copii,cu care viața nu a fost atat de darnică.

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Noi, cei de la Asociația De Poveste, ne îngrijim ca cei mai puțin norocoși să aibă parte de multă atenție, dragoste și experiențe de neuitat.

Poți oferi și tu momente de neuitat celor peste 200 de copii instituționalizați din județul Sibiu!

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

La multi ani! Sa ai parte de tot ce-ti doresti! Te felicit pentru initiativa!
20 May 2019

Lumi si Alex

La multi ani!

Nelu si Mihaela

La multi ani!
19 May 2019
La mulți ani!!! Omi și bunelu
18 May 2019
Fie ca ziua de azi să îți aducă fericire, bucurie, împlinire sufletească alături de cei dragi, așa cum prin gestul pe care îl faci dăruiești speranță și bucurie!!! Mire, Razvă, Deny și Oana

Anonymous

300 RON
La Multi Ani!Sa ai parte de sanatate,bucurii si de tot ce ai nevoie sa-ti fie bine tie si familiei tale!Te imbratisam cu drag!
18 May 2019
Un gând frumos, și-o fapta buna. Sentimentul de bine pe care îl ai atunci când faci bine altora e neprețuit. La mulți ani!

Rareș

150 RON
La multi ani, Gabi! Să ai parte numai de oameni faini in jurul tău! ☺
17 May 2019
La mulți ani!
16 May 2019
La multi ani, Gabi❤️
16 May 2019

Anonymous

200 RON
La multi ani cu bucurii si sanatate! Cel mai simplu si frumos cadou!
15 May 2019

Ale