Marin-Ionel Argintaru - Asociatia De Poveste

3 Donatii
57 Zile ramase
Vreau sa fac o donatie!

Quizz în Sibiu este un concurs de cultură generală.

Fiecare sezon e format din 10 întâlniri iar echipele se înscriu în prealabil.

În cadrul fiecărei întâlniri avem un set de 30 de întrebări cu variante de răspuns, 2 întrebări muzicale + 1 întrebare bonus care nu are variante de răspuns.

Scopul Quiz-ului e să ne îmbunătățim cultura generală, să ne simțim bine, să creăm prietenii dar și să strângem fonduri pentru diferite cauze sociale.

În cadrul acestei ediții ne-am propus ca banii strânși să se transforme în ieșiri la diverse evenimente și excursii pentru copiii din centrele de plasament din județul Sibiu.

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Asociatia De Poveste

Noi, cei de la Asociația De Poveste, ne îngrijim ca cei mai puțin norocoși să aibă parte de multă atenție, dragoste și experiențe de neuitat.

Experiențe De Poveste pentru copiii din centrele de plasament!

Poți oferi și tu momente de neuitat celor peste 200 de copii instituționalizați din județul Sibiu!

3 Donatii

14 Jan 2020